Aplikacje mobilne INFRA ERP

System INFRA ERP może być dowolnie rozszerzany o funkcjonalności mobilne. Powiedz nam o swoich pomysłąch, a my przekujemy je w aplikację mobilną

Dla kontrahentów

Udostępnij swoim kontrahentom unikalne funkcjonalności. Składanie zamówień, podgląd statusów, sprawdzanie rozrachunków i wiele innych. Pozwól swojej wyobraźni rozwinąć skrzydła.

INFRA ERP to nasz autorski system. Dzięki temu możemy go dowolnie modyfikować i rozszerzać zgodnie z Twoimi wymaganiami. Wyposaż swój system w nowoczesne rozwiązania mobilne.

Dla pracowników

Mobilne fakturowanie, przekazywanie zgłoszeń, dostęp do danych finansowych. To tylko kilka pomysłów. Rozszerz swój system o nowoczesne rozwiązania

Jakość i bezpieczeństwo

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na różne platformy i w różnych technologiach. Ich dystrybucja odbywa się za pomocą oficjalnych sklepów z aplikacjami, właściwych dla danej platformy, jak Google Play Store czy Apple Appstore. Zapewnia to wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa, gdyż aplikacje muszą przejść przez wszystkie stadia weryfikacji.

Dane adresowe

Głogowska 35

45-315 Opole

+48 77 454 24 65, 66

© INFRA 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone